یک رویداد ویژه با جوایز ارزنده برای اولین بار در شیراز!!!

 
banner
 

اولین ماراتن برنامه نویسی گردشگری در شیراز

11 الی 13 خرداد 95
 

هدف از برگزاری

هاکاتریپ ماراتن برنامه نویسی با هدف تولید سرویس های آنلاین و موبایلی در حوزه گردشگری است و برای اولین بار در شیراز در روزهای 11 الی 13 خرداد برگزار می گردد.

در این سه روز تیم‌ها با هدف تولید سرویس‌های آنلاین و موبایلی حوزه گردشگری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

در روز اول رویداد، چالش‌هایی برای تیم‌ها مطرح می شود که هر تیم باید چالشی را انتخاب کند و با کمک مربیان راه‌حل هایی مبتنی بر تکنولوژی های مختلف وب و موبایل برای چالش‌ها ارائه‌ دهند و هر تیم روی یک چالش کار کنند. سپس تیم‌ها فعالیت خود را آغاز می کنند و در آخرین روز رویداد تیم‌ها باید محصولات تولید شده را ارائه‌ کنند . نهایتا داوران ، تیم‌های اول تا سوم را انتخاب می‌کنند و در مراسم اختتامیه جوایز نقدی به آنها اهدا می شود. سه تیم اول به ترتیب پنج میلیون، سه میلیون و دو میلیون تومان جایزه نقدی را از آن خود خواهند کرد.

* اعضای تیم باید سه تا پنج نفر باشد و لزومی هم ندارد که کل تیم برنامه نویس باشند شما می توانید به عنوان طراح رابط کاربری و یا ایده پرداز در تیم همکاری داشته باشید.در ضمن محدودیتی برای زبان‌های برنامه نویسی وجود ندارد و هدف نهایی ارائه‌ یک سرویس آنلاین و موبایلی هست.

 

شایان توجه است که هاکاتریپ شیراز، با حمایت موسسه آموزش عالی آزاد نویدپارس برگزار خواهدشد و  آقایان علیرضا صارمی، میثم موسوی، ایمان قصرفخری، از اساتید توانمند دپارتمان فناوری اطلاعات (گروه وب و برنامه نویسی) از جمله مربیان این رویداد می باشند.

به علاوه امکان ثبت نام دانشجویان گروه آموزشی نوید (دیباگران و نویدپارس) با تخفیف در این رویداد میسر می باشد.

- کد تخفیف: navidedu


 


کسب اطلاعات بیشتر :  http://hackatrip.com/shiraz

 

شیراز، خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، ساختمان دیباگران