برگزاری کارگاه یک روزه مبانی کار تیمی برای تیم های برنامه نویسی

كارگاه عملي یک روزه
مباني كار تيمي براي تيم هاي توسعه و برنامه نويسي

اهميت كار تيمي و درك مديريت پروژه و زمان در برنامه نويسي بركسي پوشيده نيست اما فقدان آموزش در اين بخش باعث شده تا افراد تازه كار كه داراي دانش برنامه نويسي و طراحي وب هستند يا متخصصان اين حوزه با مشكل مواجه شوند
اين كارگاه با بررسي اهميت كار تيمي در بازار برنامه نويسي، آموزش مباني و اصول كار تيمي براي بهبود تيم هاي برنامه نويسي را هدف قرار داده است و به پرسش هاي اساسي در اين زمينه از قبيل:‌ كد نويسي به صورت تيمي چگونه است؟ ، نقش هاي اساسي مدير پروژه و اعضا تيم كدامند؟، ابزارهای مديريت پروژه استاندارد روز دنيا كدامند؟ و... ، پاسخ ميدهد.

Linux

دوره آموزشی لینوکس جامع کاربردی - کاربرد در مدیریت شبکه

در اين دوره دانشپذيران مديريت، طراحي ، راه اندازي، عيب يابي، نگهداري و امنيت شبكه هاي كوچك و متوسط لينوكس را فراخواهند گرفت و با پياده سازي و نگهداري شبكه هاي تركيبي ويندوز و لينوكس آشنا خواهند شد.

SEO

كارگاه عملي SEO - بهينه سازي سايت ها براي موتورهاي جستجو

در این دوره جدیدترین اصول سئو كه در واقع كليه اعمال و معيارهايي كه باعث افزايش محبوبيت و رتبه ي سايت در بين موتورهاي جستجو ميشود به صورت عملی آموزش داده می شود و دانشجو با ابزار های سنجش و ارتقا سِئو آشنا خواهد شد.

رویدادهای پیش رو ...

برگزاری هفتمین رویداد جامعه کسب و کار شیراز 11 شهریور ماه 95

شروع بيست و دومين دوره مديريت كاربردي شبكه

زمانبندی ثبت نام دوره های دپارتمان زبان های خارجی - پاییز 95

 

شیراز-قصردشت-چهارراه زرگری-ساختمان دیباگران
شماره تماس: 07136056 - 07136275695

این ایمیل به واسطه عضویت شما در خبرنامه گروه آموزشی نوید ارسال شده است چنانچه تمایل به دریافت ایمیل ها ندارید از لینک زیر عضویت خود را لغو کنید.