كارگاه یک روزه آشنايي با روش هاي خود اشتغالي، دوركاري و راه اندازي كسب و كار اينترنتي

كارگاه یک روزه
آشنايي با روش هاي خود اشتغالي،
دوركاري و راه اندازي كسب و كار اينترنتي

با توجه به برگزاری موفق سمینار آشنایی با freelancing یا آزاد کاری و استقبال مخاطبان، همچنین به دلیل روند رو به رشد اشتغال زایی از طریق آزاد کاری، دپارتمان فناوری اطلاعات (IT) افتخار دارد سمینار "خود اشتغالي، دوركاري و راه اندازي كسب و كار اينترنتي" را با رویکردی تازه و با هدف آشنایی و هدایت کاربران به سمت کسب درآمد از طریق مدل خود اشتغالی، آزادکاری ( فریلنسینگ) و پروژه ای در روز چهارشنبه مورخ 20 بهمن 95 از ساعت 14 الی 20 در سالن سمینارهای ساختمان دیباگران برگزار نماید. بدین وسیله از علاقه مندان جهت شرکت در این سمینار دعوت می گردد.

بازی سازی

دوره آموزشی ساخت بازي با استفاده از موتور unity

در اين دوره دانشپذيران، ساخت و تولید بازی های کامپیوتری با تمرکز بر ایجاد بازی های موبایل و  کسب درآمد از این حرفه را آموزش می بینند. آشنايي با مفاهيم اوليه #C، دستورات شرطي، حلقه ها و آرايه ها، از شرایط شرکت کنندگان می باشد.

کاریکاتور

آموزش جامع کاریکاتور از مبتدی تا پیشرفته

در این دوره دانشپذیران به آموزش همزمان تاريح هنر كاريكاتور به همراه اجراي هنر كاريكاتور در مدت زمان كوتاه از اصول اوليه و ساده تا اصول پيچيده و حرفه اي می پردازند و تكنيك هاي كاربردي در اين هنر را فرا خواهند گرفت.

دیگر رویداد پیش رو :

آغاز هشتمین دوره بین المللی MTCNA


ویدئو های آموزشی:

بررسی تفاوت های CCNA v3 با سایر ورژن های پیشین

معرفی بخشی از قابلیتهای جدید ویندوز سرور 2016


 

شیراز-خیابان قصردشت-چهارراه زرگری-ساختمان دیباگران
شماره تماس: 07136056 - 07136275695

این ایمیل به واسطه عضویت شما در خبرنامه گروه آموزشی نوید ارسال شده است چنانچه تمایل به دریافت ایمیل ها ندارید از لینک زیر عضویت خود را لغو کنید.