سمينار "آشنایی با آزمون کارشناسی ارشد معماری" روز دوشنبه 13 مهر ماه برگزار گردید.

دسته: دپارتمان معماری منتشر شده در شنبه, 18 مهر 1394

سمينار "آشنایی با آزمون کارشناسی ارشد معماری" توسط گروه کارشناسی ارشد دپارتمان هنر و معماری، روز دوشنبه 13 مهر ماه 94 برگزار گردید.
اين سمينار که توسط مهندس "محمدرضا دهقانی" ، مهندس "سینا شریفی" و دکتر "محمد قدرت" ارائه گردید در سالن سمینار ساختمان دیباگران (واقع در چهارراه زرگری) برگزار شد.
در این سمینار، ابتدا مهندس دهقانی به تحلیل کلی ساختار کنکور کارشناسی ارشد معماری و گرایش های معماری پرداخت. سپس دکتر قدرت با ارائه توضیحات کامل، موارد تاثیرگذار بر رتبه ها و ضرایب دروس مختلف در گرایش های معماری را مورد بررسی قرار داد.

در ادامه مهندس دهقانی ضمن معرفی گروه آموزشی کارشناسی ارشد در دپارتمان هنر و معماری " موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس" و ارائه سوابق حرفه ای ایشان، برنامه های آموزشی این گروه را جهت آزمون پیش رو اعلام نمود.

در نهایت، مهندس شریفی، متقاضیان کنکور سال 95 را با گرایش های هنر و ساخت آشنا نمود و توضیحاتی راجع به اهمیت دروس فن درکنکور معماری همچنین نحوه تدریس دروس ایستایی، سیستم های ساختمانی، عناصر و جزئیات ساختمانی داد، در ادامه نیز تست های کنکور سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت.
لازم به ذکر است که " موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس" از سال 1386 برگزار کننده دوره های آموزشی آمادگی آزمون ارشد معماری، جمع بندی، نکته و تست بوده است. در طی این سال ها نیز توانسته در پدیدآوردن نسل جدید آزمون های شبیه سازی شده با رویکردی متفاوت در کسب نتایج چشمگیر داوطلبان موثر واقع گردد. سمینارهایی از این دست نیز هر ساله پیش از شروع دوره ها، به هدف هدایت داوطلبان جهت انتخاب گرایش مورد نظر و شناخت صحیح آزمون برگزار می گردد .

هم چنین شایان توجه است که شروع ثبت نام "دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد معماری" آغاز گردیده و به دو  صورت حضوری و اینترنتی ممکن می باشد.

بازدید: 2516