سمينار " آمادگی آزمون کارشناسی ارشد معماری " در سالن سمینار ساختمان دیباگران برگزار گردید.

دسته: دپارتمان معماری منتشر شده در شنبه, 20 تیر 1394

سمينار " آمادگی آزمون کارشناسی ارشد معماری " توسط گروه کارشناسی ارشد دپارتمان هنر و معماری، روز دوشنبه 15 تیر ماه 94 برگزار گردید.
اين سمينار که در سالن سمینار ساختمان دیباگران (واقع در چهارراه زرگری) برگزار شد توسط مهندس "محمدرضا دهقانی" ، مهندس "سینا شریفی" و همراه با گفتار دکتر"احسان سروش نیا" (گروه آموزشی سروش) ارائه گردید.
در این سمینار ابتدا مهندس دهقانی به تحلیل ساختار کنکور کارشناسی ارشد معماری،گرایش های معماری پرداخت و پس از آن در خصوص موارد تاثیرگذار بر رتبه ها ، ضرایب دروس مختلف در گرایش های معماری و رژیم سوالات آزمون کارشناسی ارشد سالهای گذشته توضیحات کامل داده شد . در نهایت نیز ضمن ارائه گزارشی از کارنامه و رتبه های دانشجویان موفق موسسه در سال های گذشته، برنامه های آموزشی گروه کارشناسی ارشد دپارتمان هنر و معماری، جهت آزمون پیش رو ، اعلام گردید .
سپس مهندس شریفی متقاضیان کنکور سال 95 را با گرایش های هنر و ساخت آشنا نمود و توضیحاتی راجع به نحوه تدریس دروس ایستایی، سیستم های ساختمانی، عناصر و جزئیات ساختمانی داده شد، در ادامه نیز تست های کنکور سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت.
در پایان گفتاری از دکتر سروش نیا ارائه شد که متقاضیان آزمون را با راهکارهای حل تست آشنا نمود.
لازم به ذکر است که این موسسه از سال 86 برگزار کننده دوره های آموزشی آمادگی آزمون ارشد معماری، جمع بندی، نکته و تست بوده است . در طی این سال ها نیز توانسته در پدیدآوردن نسل جدید آزمون های شبیه سازی شده با رویکردی متفاوت در کسب نتایج چشمگیر داوطلبان موثر واقع گردد. سمینارهایی از این دست نیز هر ساله پیش از شروع دوره ها، به هدف هدایت داوطلبان جهت انتخاب گرایش مورد نظر و شناخت صحیح آزمون برگزار می گردد .
لازم به ذکر است شروع ثبت نام " دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد معماری" از شنبه 20 تیر ماه می باشد که به دو  صورت حضوری و اینترنتی ( از طریق درگاه www.NavidEdu.ir) ممکن خواهد بود.
سمینار کارشناسی ارشد 94

بازدید: 3022