راه اندازی یک شبکه اجتماعی با قابلیت های منحصر به فرد توسط دانشجوی دپارتمان فناوری اطلاعات

دسته: دپارتمان IT منتشر شده در سه شنبه, 15 دی 1394


با افتخار اعلام می نماییم که پوریا بزرگی از دانشجویان توانمند دپارتمان فناوری اطلاعات- گروه وب و برنامه نویسی، موفق به راه اندازی شبکه اجتماعی "بلامینگو" شد.
پوریا پس از گذراندن دوره های سی شارپ ، asp.net ، جاوا اسکریپت و طراحی و ویرایش صفحات وب، موفق به ایجاد و ارائه یک شبکه اجتماعی با امکاناتی منحصر به فرد به نام "بلامینگو" شده است .
"بلامینگو" شبکه ای اجتماعی است که شما می توانید در آن یک پروفایل شخصی یا رسمی داشته باشید، به علاوه می توانید افراد مختلف و مشهور را در آن دنبال کنید و یا مطالب و تصاویر را در میکروبلاگ خود به اشتراک بگذارید. اگر تمایل داشته باشید شغل و یا حرفه خود را از طریق اینترنت اطلاع رسانی کنید و یا اینکه در جستجوی محصول یا خدمات خاصی هستید این شبکه می تواند به شما کمک کند. بلامینگو با استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی روز دنیا طراحی و پیاده سازی شده است. در تمامی موارد و سرویس های ارائه شده، از هیچ سیستم و کد آماده ای استفاده نشده و تمامی قسمت ها با استفاده از کدنویسی خالص و استاندارد نوشته شده است تا نهایت قدرت، سرعت و امنیت را برای کاربران خود به ارمغان آورد. لازم به ذکر است که بلامینگو از میزبانی سرورهای قدرتمند ویندوز سرور، در بهترین دیتاسنترهای معتبر دنیا بهره می برد. "بلامینگو" امکانات و قابلیت های منحصربه فردی دارد که مشابه آن در شبکه های اجتماعی دیگر وجود ندارد.
این دستاورد را به پوریا بزرگی تبریک می گوییم و برای ایشان و کلیه دانشجویان "گروه آموزشی نوید" دستاوردهای پربار و موفقیت روزافزون آرزو می نماییم.

توضیحات بیشتر در خصوص بلامینگو

 

 

بازدید: 1825