سمینار الزامات پياده سازي، مديريت و اشتغال در ISP (اينترنت پرسرعت)

دسته: دپارتمان IT منتشر شده در یکشنبه, 20 ارديبهشت 1394

عنوان سمينار:

الزامات پياده سازي، مديريت و اشتغال در ISP

(اينترنت پرسرعت)

ارائه دهنده: مهندس دربندی

با توجه به نیاز متقاضیان کار در ISP ها و شاغلین عرصه اینترنت کشور به تسلط بر اصول طراحی، پیاده سازی، کنترل و مدیریت ساختار فنی ISP ها، دپارتمان فناوری اطلاعات مجتمع فنی دیباگران، اقدام به برگزاری سمیناری کاربردی در این زمینه نموده است. این سمینار که به صورت رایگان برگزار می گردد به هدف آشنايي با قوانين، زیرساخت ها و مراحل پياده سازي و مديريت شبكه ISP ارائه خواهد شد و مناسب جهت متقاضیان کار در ISP ها و شاغلین عرصه اینترنت کشور می باشد.

زمان برگزاري
ساعت مكان شروع ثبت نام
23 ارديبهشت 94 18:30 الي 20:30 مجتمع فنی دیباگران
قصردشت، چهارراه زرگري
16 ارديبهشت 94


شيوه نام نویسی:

جهت شرکت در سمینار نام نویسی الزامی می باشد. جهت ثبت نام غیر حضوری با در اختیار داشتن مشخصات فردی و همچنین کدملی از طریق لینک زیر می توان ثبت نام را انجام داد . در غیر اینصورت از طریق مراجعه حضوری به دفتر آموزش موسسه به نشانی خیابان قصردشت ، چهارراه مطهری، ساختمان دیباگران، تماس و یا ارسال فاکس به شماره 36056 می توان نسبت به ثبت نام اقدام نمود.

سامانه ثبت نام سمینار های رایگان
پوستر سمینار

یادآوری:

1) ظرفيت محدود مي باشد و به محض تكميل ظرفيت امكان ثبت نام ميسر نمي باشد.
2) هنگام حضور در سمینار ارائه کارت ملی یا هر کارت شناسایی دیگر که کد ملی روی آن درج گردیده است لازم می باشد.
3) چنانچه به هر دلیل پس از ثبت نام از شرکت در سمینار منصرف شدید تا 24 ساعت قبل از ساعت برگزاری سمینار نسبت به لغو ثبت نام خود از طریق سامانه ثبت نام سمینارهای رایگان، اقدام فرمائید. در غیر اینصورت موسسه از قبول ثبت نام های بعدی شما در سمینارهای رایگان معذور خواهد بود.

 

نشانی: قصردشت، چهارراه زرگری، ساختمان دیباگران تلفن: 36056 -071

 

بازدید: 1809