‌كلوپ تابستاني نويد (ويژه نوجوانان)

دسته: دپارتمان IT منتشر شده در شنبه, 09 خرداد 1394

گروه آموزشي نويد به هدف آموزش مهارتهاي مورد نياز نوجوانان در تابستان 1394، برنامه خاصي را تحت عنوان كلوپ تابستاني نويد(ويژه نوجوانان)  برگزار خواهد نمود.

نوجوانان گروه سني 12 تا 17 سال در صورت تمايل مي توانند با شركت در اين برنامه، مهارت هايي از قبيل شهروند الكترونيك (مهارتهاي عمومي كامپيتر)، گرافيك و طراحي وب، عكاسي، مفاهيم برنامه نويسي  و پرورش خلاقيتهاي برنامه نويسي را در طي تابستان فرا گيرند.

علاقه مندان به شرکت در این دوره ها برای کسب اطلاعات لازم و ثبت نام می توانند به دفتر آموزش موسسه واقع در شیراز، خیابان قصردشت، ‌چهار راه مطهری، ‌ساختمان دیباگران مراجعه و یا با تلفن 5 رقمی 36056-071 تماس حاصل نمایند.

با انتخاب عنوان دروه ها از لیست زیر نیز می توانید از سرفصل ،‌روز و ساعت این کلاس ها نیز آگاه گردید.
1. شهروند الكترونيك ويژه نوجوانان ( مفاهيم پايه-ويندوز 8-اينترنت)
2. شهروندالكترونيكي پيشرفته ويژه نوجوانان (word -power point)
3. طراحي وب سايت ويژه نوجوانان(مقدماتي)
4. flash ويژه نوجوانان
5. فتوشاپ مقدماتي ويژه نوجوانان
6. آموزش عكاسي به نوجوانان
7. پرورش تفكر خلاق و مفاهيم برنامه نويسي با Scratch

دوره های ویژه نوجوانان
 

تخفیف ویژه: زبان آموزان موسسات و آموزشگاههاي وابسته به گروه آموزشي نويد  (نیما،‌ نوابغ،‌ آریا،‌ خليلي،‌ حكيمي،‌ صنايع و...) که در فصل بهار 94 یا تابستان 94 در دوره هاي زبان انگليسي  این موسسات ثبت نام نموده اند، در صورت تمايل به شركت در كلوپ تابستاني از 20% تخفیف ويژه در شهريه برخوردار خواهند بود.

نرم افزار موبایل: با دانلود نرم افزار موبایل از طریق لینک  زیر یا اسکن تصویر زیر (QRcode) این نرم افزار را روی تلفن همراهتان نصب کنید و برنامه ها را روی موبایلتان هم داشته باشد. کافی است کلمه "نوجوان " را در قسمت جستجو در صفحه اول این نرم افزار تایپ کنید (شکل زیر: تصویر صفحه اول نرم‎افزار) تا دوره های ویژه نوجوانان را ملاحظه نمائید.

جستجو

نرم افزار اندروید گروه آموزشی نوید
جهت دریافت اپلیکیشن اسکن کنید.          دریافت نرم‎افزار موبایل (اندروید)

 

بازدید: 2337