برگزاری دوره آموزش ضوابط و مقررات كارشناسان دفتر فني

دسته: دپارتمان مهندسی - تخصصی منتشر شده در یکشنبه, 17 دی 1396

 

 

شرایط شرکت کنندگان:  آشنايي با اتوكد و اكسل    |    مدرس: مهندس آذرمی

ثبت نام و اطلاعات بیشتر

 

معرفی دفتر فنی

دفتر فنی در پروژ ه های عمرانی یکی از اصلی ترین مراکز مورنیاز پروژه می باشد و در اصل میتوان گفت که دفتر فنی حکم قلب پروژه را دارد و بایستی توجه بیشتری با آن بشود.اصولا سهل انگاری در تشکیل دفتر فنی کامل و قدرتمند به ضرر پروژه تمام میشود.چون با ضعف یا نبودن دفتر فنی نیازهای پروژه از قبیل داشتن نقشه های اجرایی- تهیه دستور کارها و صورت جلسه های به موقع- صورت برداری از کارهای انجام شده و تهیه صورت وضعیت کارکرد و برگرداندن پول های هزینه شده به پروژه به موقع انجام نمیشود و همه ی اینها لطمات جبران ناپذیری به پروژه وارد میکند لذا بایستی به اهمیت دفتر فنی توجه کامل نمود.در اینجا دفتر فنی کارگاه مد نظر بوده وعلاوه بر دفتر فنی پیمانکارمیباشد و دفتر فنی اصلی بر اساس حجم پروژه های در دست اجرا و برحسب ظرفیت کاری پیمانکار تشکیل میشود که آن هم تعریف خود را دارد.

نحوه ثبت نام (حضوری و یا اینترنتی)
 
• حضوری: مراجعه به ساختمان دیباگران واقع در خیابان قصردشت، چهارراه زرگری _ تلفن: 07136056
 
• اینترنتی از طریق "سامانه خدمات الکترونیکی دانش پژوهان" :
    1. تكميل فرم مشخصات (ثبت نام در سامانه)
        • توجه: دانش پژوهان موسسه با توجه به موجود بودن مشخصات نیازی به تکمیل فرم مشخصات نخواهند داشت و تنها کافی است از طریق ورود به سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

   2. ورود به سامانه (به صورت پیش فرض نام کاربری و کلمه عبور کد ملی می باشد) و ثبت نام از طریق منوی "ثبت نام و معرفی دوره ها"

بازدید: 1648