آموزش جامع كاريكاتور از مبتدي تا پيشرفته

دسته: دپارتمان گرافیک و انیمیشن منتشر شده در شنبه, 02 بهمن 1395
کارگاه کاریکاتور (مقدماتی تا پیشرفته)

کاریکاتور هنرارائه ی تصاویر اشخاص یا اشیاء که در آن صفات و خصوصیات بارز فرد یا شیئ ، به نحوی اغراق آمیز و غیر طبیعی به تصویر کشیده می شودکلمه ی کاریکاتور از کالمه ایتالیایی «کاریکار» گرفته شده که به معنای اغراق است اما اغراق در کاریکاتور یا طنز تصویری ، باید سنجیده ، منطقی و هوشمندانه باشد . برخی از پژوهشگران هنر کاریکاتور عقیده دارند که کلمه ی کاریکاتور کوتاه شده ی "کاریکاتورا" است که در قرن شانزدهم در ایتالیا مطرح شده است.

با توجه به کمبود کاریکاتوریست و کارتونیست در شیراز به نسبت استان های دیگر ایران گروه آموزشی نوید با توجه به شناسایی این نیاز و برگزاری کارگاه طراحی شخصیت اکنون اقدام به برگزاری دوره جامع کاریکاتور از مبتدی تا پیشرفته کرده است. این دوره عاملی برای شناسایی استعدادهای نهفته و راهنمایی برای پیشرفت در این هنر و در نهایت افتخار آفرینی برای هنر کاریکاتور استان فارس می باشد.

در این دوره دانشپذیران به آموزش همزمان تاريح هنر كاريكاتور به همراه اجراي هنر كاريكاتور در مدت زمان كوتاه از اصول اوليه و ساده تا اصول پيچيده و حرفه اي به همراه آشنايي با تكنيك هاي كاربردي دراين هنر را فرا خواهند گرفت.

    - مدت دوره: 30 ساعت

    - روزهای برگزاری:  شنبه چهارشنبه

    - ساعت برگزاری: 15:00 الی 18:00

    - مدرس: نسرین شیخی

  اطلاعات بیشتر و ثبت نام

 

نشانی مراجعه و ثبت نام حضوری: خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، ساختمان دیباگران _ تلفن: 36056 و 36275695

 

 

بازدید: 2216