دومين استارتاپ گرايند شيراز

دسته: گروه آموزشی نوید منتشر شده در چهارشنبه, 18 شهریور 1394

دومین رویداد استارتاپ گرایند شیراز پنجشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

استارتاپ گرایند (Startup Grind) یک برنامه و اجتماع کارآفرینی و جهانی است که به منظور آموزش، الهام و ایجاد ارتباط بین کارآفرینان حوزه تکنولوژی طراحی شده است.

این برنامه با حمایت‌های ویژه شرکت گوگل قدرت گرفته، در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ شهر و ۶۵ کشور جهان درحال برگزاری بوده و پذیرای ویژه موسسین، سرمایه گذاران، مخترعان و مربیانی است که داستان‌های شخصی، تجربیات و درس‌های آموخته خود را با شرکت‌کنندگان سهیم شده و از این طریق به الهام بخشیدن و تولید محتوای ناب در جامعه کارآفرینی کمک می‌کنند.

رسالت استارتاپ گرایند تقویت شبکه کارآفرینی و کمک به کارآفرینان، نوآوران وارزش‌آفرینان است. این برنامه توسط نمایندگان مختلف در شهرهای گوناگون در دنیا در حال برگزاری است. محتویات به وجود آمده از گفتگوها و مصاحبه‌های انجام شده به صورت ویدئویی و از طریق کانال های آنلاین (YouTube در خارج از کشور و Aparat در داخل کشور) به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

دومین رویداد استارتاپ گرایند شیراز با حضور آقایان رضا دهقانیان و حامد اختری از بنیانگذاران شرکت آیرین برگزار خواهد شد.

برگزاری دومین استارتاپ گرایند شیراز

شرکت آیرین از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت با ۳ نفر آغاز نمود. هدف اول از راه اندازی این گروه، تولید در آمد ثانویه از اینترنت بود که پس از گذشت اندکی با توجه به پتانسیل نا محدود این منبع مدرن و مشاهده نتایج قابل قبول به هدف اصلی افراد تبدیل شد. با اضافه شدن بخش تولید محصولات موشن گرافیک و احتیاج به هماهنگی ها و استراتژی های مختلف، نیاز به فضای کاری جدید حس می شد، بنابر این این گروه که به ۸ نفر افزایش پیدا کرده بودند، رسما خود را به عنوان یک شرکت تولید محصولات مالتی مدیا معرفی کردند و قوانین جدید جایگزین قوانین قبلی شدند.

در همین زمان ارزش ها و فرهنگهای کاری دیگری از قبیل کیفیت جهانی و تولید محصولاتی نوآوارنه و خاص، اشتغال زایی و کارآفرینی ، نگاه نو به فضای کاری و رفتار با همکاران و... پررنگ تر و پرنگ تر شد و این دیدگاه، اولویت بسیاری از تصمیم گیری های بعدی شد. با گذشت زمان، آیرین با تمرکز بر روی محصولاتی با کیفیت و با سبک هنریِ متفاوت، رفته رفته با همین ویژگی ها در سطح بین المللی شناخته شد.

اطلاعات بیشتر: http://startupgrindshiraz.ir

ثبت‌نام: http://myevent.ir/sgShiraz2

 

بازدید: 1919