آگهی دعوت به همکاری موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس و مجتمع فنی دیباگران نویدپارس

دسته: گروه آموزشی نوید منتشر شده در دوشنبه, 27 دی 1395

موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس و مجتمع فنی دیباگران نوید پارس وابسته به گروه آموزشی نوید جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در واحد "ثبت نام" از واجدین شرائط (از طریق آزمون و مصاحبه) دعوت به همکاری می نماید.

 شرایط عمومی متقاضیان:

  آشنایی با کامپیوتر و مجموعه نرم افزارهایOffice (به خصوص Word و Excel)
  خوش برخورد با فن بیان قوی 
  صبور (با توجه به ارتباط مستقیم یا تلفنی با مخاطبان)
  نداشتن منع استخدامی مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران شامل :
   - اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
   - داشتن کارت معافیت دائم یا پایان خدمت برای آقایان
   - نداشتن سوء پیشینه کیفری
  ساکن شیراز

شرایط اختصاصی متقاضیان:

متصدی ثبت نام و امور اداری

◊  تحصیلات: حداقل کارشناسی با دیپلم ریاضی یا تجربی

◊  مهارت ها: تسلط به کامپیوتر در حد مهارت های ICDL (به خصوص Word و Excel) و همچنین تایپ سریع و اصولی

◊  شرط سنی: حداکثر25 سال، در صورت داشتن سابقه کار مفید و مرتبط، مدت سابقه کار به شرط سنی اضافه می گردد.

◊  سایر شرایط: خوش برخورد و اجتماعی، صبور، مسئولیت پذیر و دقیق در انجام کار

◊  مسئولیت ها و وظایف کلی این شغل: شامل تبلیغات، پاسخگویی و مشاوره به مراجعه کنندگان حضوری و تلفنی، ‌ثبت نام و انجام امور دریافت شهریه از متقاضیان، هماهنگی جهت برنامه ریزی و برگزاری کلاسهای دپارتمان مربوطه و ... می باشد.

◊  نحوه همکاری: الزاما تمام وقت و به صورت دو شیفت (منظور از کار به صورت دو شیفت امکان حضور در محل کار در ساعات 12-8 و20:30- 16 در هر روز می باشد)

 

مدارک مورد نیاز هنگام تکمیل فرم های الکترونیکی:

با توجه به اطلاعات و فایل مدارک مورد نیاز در هنگام تکمیل فرم های مربوطه،‌ توصیه می گردد قبل از شروع به ثبت درخواست، ابتدا فایل های و اطلاعات زیر را تهیه نموده و سپس از طریق سامانه اقدام به تکمیل فرم ها نمائید.

1-    فایل تصویر مدارک شناسائی فردی (شناسنامه – کارت ملی) با فرمت jpg با حجم حداکثر 100KB جهت الصاق به فرم "اشخاص" هنگام ثبت نام در سامانه

2-    فایل تصویر مدارک تحصیلی و دوره های گذرانده شده و فایل تصویر سوابق شغلی (در صورت داشتن سابقه کار)

این موارد می بایست به صورت تنها یک فایل pdf و یا یک فایل zip شده حداکثر با حجم 5 مگابایت، در محل تعیین شده در فرم درخواست همکاری ضمیمه گردد. لطفا توجه فرمائید که کلیه موار ابتدا باید به صورت یک فایل درآمده و سپس الحاق گردد.

3-    فایل عکس 4*3 جدید (جهت پیوست در فرم درخواست همکاری) حداکثر با حجم 100 کیلوبایت

4-    جهت اطلاع از اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل فرم ها دریافت نمائید:

تصویر فرم "اشخاص" و "درخواست همکاری"-

 5-   یکی از عوامل تاثیرگذار در پذیرش متقاضیان همکاری تکمیل و ارسال صحیح فرم درخواست همکاری می باشد لذا توصیه می گردد در این خصوص توجه کافی را مبذول فرمائید.

 

 نحوه ارسال درخواست همکاری :

متقاضیان همکاری با موسسه لازم است درخواست خود را طی دو فرم و مطابق زیر در سامانه ثبت نمایند.

مرحله 1 - تکمیل فرم مشخصات فردی (بر اساس اطلاعات شناسنامه و کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی) از طریق سامانه خدمات الکترونیکی دانش پژوهان و متقاضیان همکاری، گزینه­ ی "درخواست ثبت نام در سامانه".

متعاقب تکمیل این فرم، نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به سامانه، برای متقاضی ایجاد می گردد.

توجه1: نام کاربری و کلمه عبور شما به صورت پیش فرض کد ملی شما می باشد. اکیدا توصیه می گردد پس از اولین مرتبه ورود نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام فرمائید.

توجه2: دانش پژوهان و اساتید موسسه که قبلا اطلاعات شخصیشان در سامانه ثبت شده، دارای نام کاربری و کلمه عبور می باشند و نیازی به انجام مرحله 1 ندارند و می توانند مستقیما از مرحله 2 شروع نمایند.

توجه3: پیشنهاد می گردد جهت اطمینان از صحت و همچنین کامل بودن اطلاعات درج شده جهت شما در فرم اشخاص از طریق گزینه "مشاهده و ویرایش مشخصات" در سامانه "خدمات الکترونیکی دانش پژوهان و متقاضیان همکاری" از صحت اطلاعات اطمینان حاصل فرمائید و چنانچه نیاز به اصلاح آنها وجود داشت، ‌از همان طریق اقدام نمائید.

مرحله 2 - پس از آماده نمودن اطلاعات و فایل مدارک مورد نیاز (لطفا راهنمای تکمیل فرم را از اینجا مشاهده و مطالعه فرمائید)، با درج نام کاربری و کلمه عبور در محل درخواست شده، در سامانه خدمات الکترونیکی دانش پژوهان کلید "ورود" را انتخاب نمائید.

یادآوری مجدد: نام کاربری و کلمه عبور شما به صورت پیش فرض کد ملی شما می باشد. اکیدا توصیه می گردد پس از اولین مرتبه ورود نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام فرمائید.

مرحله 3 – پس از ورود به سامانه از لیست سمت راست سامانه، گزینه "درخواست همکاری(به جز تدریس)" را انتخاب فرمائید و نسبت به تکمیل فرم اقدام نمائید، در پایان لازم است جهت ثبت و ارسال فرم، کلید "ارسال" ذیل صفحه را انتخاب کنید. به محض ارسال فرم پیغام تاییدیه ثبت فرم، به صورت پست الکترونیکی به آدرس ایمیل مندرج در فرم مشخصات ارسال خواهد شد. (مگر اینکه آدرس ایمیل درج شده توسط شما در فرم اشخاص صحیح نباشد.)

»» سامانه خدمات الکترونیکی دانش پژوهان و متقاضیان همکاری

 

یادآوری های مهم :

1. یکی از ملاک های موسسه در انتخاب همکار جدید نحوه تکمیل و ارسال فرم درخواست همکاری می باشد، ‌لذا پیشنهاد می شود در این خصوص دقت کافی را معمول فرمائید.

2. به متقاضیان محترم اکیدا توصیه می گردد، در صورت دارا بودن شرائط ذکر شده، نسبت به ارسال درخواست همکاری اقدام فرمایند. بدیهی است که تنها ملاک موسسه در انتخاب همکاران جدید، شایستگی های متقاضی مطابق شرائط مدنظر است.

3. در هر فرم درخواست همکاری تنها می توان برای یک شغل درخواست داد.

4. دریافت درخواست های همکاری فقط از طریق سامانه صورت می پذیرد. از هرگونه مراجعه حضوری و یا تلفنی جدا خودداری فرمائید.

5. ارسال فرم و انجام مصاحبه با متقاضیان هیچگونه تعهد استخدامی برای موسسه ایجاد نخواهد کرد.

6. زمان مصاحبه از طریق تلفن یا پست الکترونیکی مندرج در فرم به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

 مهلت ارسال درخواست: تا پنج شنبه 1395/11/07

بازدید: 2492