برگزاری دوره "کارآموزی صلاحیت اجرا (ورود به حرفه پایه 3)" - ویژه اعضا سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس

دسته: دپارتمان نظام مهندسی ساختمان منتشر شده در پنج شنبه, 15 مهر 1395

 

" کارآموزی صلاحیت اجرا ( ورود به حرفه پایه 3)"

شروع دوره : 17 مهر ماه 95 / مدت دوره : 76 ساعت

 

 • برنامه زمان بندی دوره:جهت دریافت فایل زمانبدی اینجا کلیک کنید.

  ** ثبت نام كنندگان تعهد مي دهند كه در دروسي كه روز و ساعت آن تعيين نشده اند بر اساس ابلاغ موسسه در هر روز و ساعتي حضور يابند و هيچگونه اعتراضي در اين رابطه مسموع نخواهد بود.

 • مکان برگزاری: خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، جنب بانک صادرات، ساختمان دیباگران (کمتر از 100 متر فاصله تا ایستگاه مطهری مترو )

 

 • شیوه های ثبت نام:

 1. ثبت نام حضوری : مراجعه به نشانی، خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، ساختمان دیباگران (طی ساعات 8 تا 20:30 روزهای هفته و 9 تا 14 روز جمعه)
 2. ثبت نام اینترنتی : مراجعه به "سامانه خدمات الکترونیکی دانش پژوهان و ..."

الف - تکمیل فرم مشخصات (درخواست ثبت نام در سامانه)

ب - ورود به سامانه با وارد نمودن "نام کاربری" و" کلمه عبور" . بعد از ثبت نام به سامانه در اولین ورود نام کاربری و کلمه عبور ، هردو،‌ به صورت پیش فرض کد ملی کاربر می باشد.لطفا بعد از اولین ورود کلمه عبور خود را تغییر دهید.

راهنما 1

ج- در منوی "ثبت نام و معرفی دورها" و در قسمت دپارتمان ، گزینه "نظام مهندسی ساختمان" و  در قسمت جستجو براساس عنوان کلمه "صلاحیت" را وارد سپس کلید "جستجو" را انتخاب نماید . در زیر قسمت جستجو دوره های قابل ثبت نام قطعی این دپارتمان نمایش داده می شود که با انتخاب گزینه ثبت نام، فرآیند ثبت نام انجام خواهد شد.

راهنما 2

در روش ثبت نام اینترنتی، پرداخت هم از طریق درگاه بانک صورت می پذیرد و نیازی به مراجعه حضوری به محل موسسه نمی باشد.

 

با توجه به مقررات ابلاغی سازمان نظام مهندسی ساختمان ،

 • • زمان ثبت نام حضوری (ویا قبل از شروع کلاس، در خصوص ثبت نام کنندگان اینترنتی) به همراه داشتن کارت عضویت سازمان نظام مهندسی ساختمان و ارائه یک قطعه عکس الزامیست.
 • ثبت نام كنندگان تعهد مي دهند كه در دروسي كه روز و ساعت آن تعيين نشده اند بر اساس ابلاغ موسسه در هر روز و ساعتي حضور يابند و هيچگونه اعتراضي در اين رابطه مسموع نخواهد بود.
  • شرکت کنندگان حداکثر می توانند 25% زمان برگزاری هر یک از سرفصل های آموزشی اعلام شده را حضور نداشته باشند.در غصر اینصورت مطابق مقررات سازمان در خصوص جبران حضور و میزان نمره قبولی لازم است اقدام گردد.
  • مبلغ شهریه دوره آموزشی صلاحیت اجرا 76 ساعته 4،200،000 ریال می باشد که با سوبسید پرداختی توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان، شهریه پرداختی توسط شرکت کنندگان مبلغ 3،000،000 ریال می باشد.

  سایر شرائط:

  • اعلام انصراف یا درخواست انتقال از دوره های آموزشی می بایست به صورت حضوری و براساس مقررات موسسه (مندرج در قرارداد ثبت نام) صورت پذیرد و عدم حضور در کلاس بدون درخواست کتبی انصراف،‌ملاک عمل نخواهد بود.
  • در صورت تمایل به پرداخت شهریه به صورت اقساط، لازم است به صورت حضوری ثبت نام صورت پذیرد.در این صورت 60% شهریه به صورت نقد و مابقی طی یک چک به تاریخ یک ماه بعد از زمان ثبت نام دریافت خواهد گردید.

 

 

بازدید: 2239