برگزاری دوره "کارآموزی صلاحیت اجرا (ورود به حرفه پایه 3)" - ویژه اعضا سازمان نظام مهندسی ساختمان- شروع دوره 22 آذر

دسته: دپارتمان نظام مهندسی ساختمان منتشر شده در دوشنبه, 13 آذر 1396

 

 

" کارآموزی صلاحیت اجرا ( ورود به حرفه پایه 3)"

 مدت دوره : 76 ساعت

      

        شروع دوره : 22 آذر ماه 96

         •  شروع ثبت نام : از 13 آذر ماه ساعت 13  (ظرفیت محدود)

         •  برنامه زمان بندی دوره: جهت دریافت فایل زمانبندی کلاس ها اینجا کلیک کنید.

           مکان برگزاری: خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، جنب بانک صادرات، ساختمان دیباگران (کمتر از 100 متر فاصله تا ایستگاه مطهری مترو )

** توجه : 1- شهریه قابل پرداخت: 400000 تومان (شهريه دوره 500000 تومان مي باشد كه 100000 تومان آن توسط سازمان به عنوان سوبسيد پرداخت مي گردد.) 2- ثبت نام کنندگان تعهد می دهند که در دروسی که روز و ساعت آن بنا به ضرورت حضور استاد تغییر یابد بر اساس ابلاغ موسسه در هر روز و ساعتی حضور یابند و هیچگونه اعتراضی در این رابطه مسموع نخواهد بود

 

 

 • شیوه های ثبت نام:

 1. ثبت نام حضوری : مراجعه به نشانی، خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، ساختمان دیباگران (طی ساعات 8 تا 20:30 روزهای هفته و 9 تا 14 روز جمعه)
 2. ثبت نام اینترنتی : مراجعه به "سامانه خدمات الکترونیکی دانش پژوهان و ..."

الف - تکمیل فرم مشخصات (درخواست ثبت نام در سامانه)

ب - ورود به سامانه با وارد نمودن "نام کاربری" و" کلمه عبور" . بعد از ثبت نام به سامانه در اولین ورود نام کاربری و کلمه عبور ، هردو،‌ به صورت پیش فرض کد ملی کاربر می باشد.لطفا بعد از اولین ورود کلمه عبور خود را تغییر دهید.

راهنما 1

ج- در منوی "ثبت نام و معرفی دورها" و در قسمت دپارتمان ، گزینه "نظام مهندسی ساختمان" و  در قسمت جستجو براساس عنوان کلمه "صلاحیت" را وارد سپس کلید "جستجو" را انتخاب نماید . در زیر قسمت جستجو دوره های قابل ثبت نام قطعی این دپارتمان نمایش داده می شود که با انتخاب گزینه ثبت نام، فرآیند ثبت نام انجام خواهد شد.

راهنما 2

در روش ثبت نام اینترنتی، پرداخت هم از طریق درگاه بانک صورت می پذیرد و نیازی به مراجعه حضوری به محل موسسه نمی باشد.

 

با توجه به مقررات ابلاغی سازمان نظام مهندسی ساختمان ،

 • • زمان ثبت نام حضوری (ویا قبل از شروع کلاس، در خصوص ثبت نام کنندگان اینترنتی) به همراه داشتن کارت عضویت سازمان نظام مهندسی ساختمان و ارائه یک قطعه عکس الزامیست.
 • چنانچه شهریه دوره طبق ابلاغ سازمان نظام مهندسی تغییر یابد مابه التفاوت آن لازم است پرداخت گردد. 
 • • ثبت نام کنندگان تعهد می دهند که در دروسی که روز و ساعت آن بنا به ضرورت حضور استاد تغییر یابد بر اساس ابلاغ موسسه در هر روز و ساعتی حضور یابند و هیچگونه اعتراضی در این رابطه مسموع نخواهد بود.
  • شرکت کنندگان حداکثر می توانند 25% زمان برگزاری هر یک از سرفصل های آموزشی اعلام شده را حضور نداشته باشند.در غصر اینصورت مطابق مقررات سازمان در خصوص جبران حضور و میزان نمره قبولی لازم است اقدام گردد.

  سایر شرائط:

  • اعلام انصراف یا درخواست انتقال از دوره های آموزشی می بایست به صورت حضوری و براساس مقررات موسسه (مندرج در قرارداد ثبت نام) صورت پذیرد و عدم حضور در کلاس بدون درخواست کتبی انصراف،‌ملاک عمل نخواهد بود.
  • در صورت تمایل به پرداخت شهریه به صورت اقساط، لازم است به صورت حضوری ثبت نام صورت پذیرد.در این صورت 60% شهریه به صورت نقد و مابقی طی یک چک به تاریخ یک ماه بعد از زمان ثبت نام دریافت خواهد گردید.

 

بازدید: 1973