برگزاری دوره فشرده" کارآموزی صلاحیت اجرا(ورود به حرفه پایه 3)"-ویژه اعضا سازمان نظام مهندسی ساختمان(قبول شدگان آبان 93 در صلاحیت اجرا)-شروع دوره 30 مهر

دسته: دپارتمان نظام مهندسی ساختمان منتشر شده در شنبه, 28 مهر 1397
برگزاری دوره فشرده" کارآموزی صلاحیت اجرا(ورود به حرفه پایه 3)"-ویژه اعضا سازمان نظام مهندسی ساختمان(قبول شدگان  در آبان 93 در صلاحیت اجرا)-شروع دوره 19 آبان

 

اطلاعیه مهم

براساس اعلام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس کلیه شرکت کنندگان در آزمون ورود به حرفه- صلاحیت اجرا در آبان 1393، برای فعالیت در حیطه ی اجرا، لازم است دوره کارآموزی صلاحیت اجرا را گذرانده باشند (خواه این صلاحیت در پروانه ی صادر شده ثبت گردیده باشد یا ثبت نگردیده باشد). این دسته از اعضاء محترم تنها تا 30 آبان ماه 1397 فرصت دارند، گواهی نامه شرکت در دوره ی کارآموزی صلاحیت اجرای خود را به سازمان تحویل دهند در غیر این صورت قبولی این دسته از افراد، ملغی خواهد گردید و سازمان نظام مهندسی ساختمان و همچنین اداره ی کل راه و شهر سازی استان فارس هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش صلاحیت اجرا نامبردگان نخواهد داشت.

 

" کارآموزی صلاحیت اجرا ( ورود به حرفه پایه 3)"

 مدت دوره : 76 ساعت

      

    شروع دوره : 30 مهر 97

  •          شروع ثبت نام : از 26 مهر ماه ساعت 16   (ظرفیت محدود) 
  •          برنامه زمان بندی دوره: جهت دریافت فایل زمانبندی کلاس ها اینجا کلیک کنید.
  •          مکان برگزاری: خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، جنب بانک صادرات، ساختمان دیباگران (کمتر از 100 متر فاصله تا ایستگاه مطهری مترو )

** توجه : 1- شهریه قابل پرداخت: 400000 تومان (شهريه دوره مصوب سال 96، 500000 تومان مي باشد كه 100000 تومان آن توسط سازمان به عنوان سوبسيد پرداخت مي گردد. چنانچه شهریه دوره طبق ابلاغ سازمان نظام مهندسی تغییر یابد مابه التفاوت آن لازم است پرداخت گردد. ) 2- ثبت نام کنندگان تعهد می دهند که در دروسی که روز و ساعت آن بنا به ضرورت حضور استاد تغییر یابد بر اساس ابلاغ موسسه در هر روز و ساعتی حضور یابند و هیچگونه اعتراضی در این رابطه مسموع نخواهد بود

 

  شیوه های ثبت نام:

  ثبت نام حضوری : مراجعه به نشانی، خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، ساختمان دیباگران (طی ساعات 9 تا 20:30 روزهای هفته و 9 تا 14 روز جمعه)

 ثبت نام اینترنتی : مراجعه به "سامانه خدمات الکترونیکی دانش پژوهان و ..."

الف - تکمیل فرم مشخصات (درخواست ثبت نام در سامانه)

ب - ورود به سامانه با وارد نمودن "نام کاربری" و" کلمه عبور" . بعد از ثبت نام به سامانه در اولین ورود نام کاربری و کلمه عبور ، هردو،‌ به صورت پیش فرض کد ملی کاربر می باشد.لطفا بعد از اولین ورود کلمه عبور خود را تغییر دهید.

 

 

ج- در منوی "ثبت نام و معرفی دورها" و در قسمت دپارتمان ، گزینه "نظام مهندسی ساختمان" و  در قسمت جستجو براساس عنوان کلمه "صلاحیت" را وارد سپس کلید "جستجو" را انتخاب نماید . در زیر قسمت جستجو دوره های قابل ثبت نام قطعی این دپارتمان نمایش داده می شود که با انتخاب گزینه ثبت نام، فرآیند ثبت نام انجام خواهد شد.

 

 

در روش ثبت نام اینترنتی، پرداخت هم از طریق درگاه بانک صورت می پذیرد و نیازی به مراجعه حضوری به محل موسسه نمی باشد.

 

با توجه به مقررات ابلاغی سازمان نظام مهندسی ساختمان ،

    • زمان ثبت نام حضوری (ویا قبل از شروع کلاس، در خصوص ثبت نام کنندگان اینترنتی) به همراه داشتن کارت عضویت سازمان نظام مهندسی ساختمان و ارائه یک قطعه عکس الزامیست.

    • چنانچه شهریه دوره طبق ابلاغ سازمان نظام مهندسی تغییر یابد مابه التفاوت آن لازم است پرداخت گردد.   

    • ثبت نام کنندگان تعهد می دهند که در دروسی که روز و ساعت آن بنا به ضرورت حضور استاد تغییر یابد بر اساس ابلاغ موسسه در هر روز و ساعتی حضور یابند و هیچگونه اعتراضی در این رابطه مسموع نخواهد بود.

    • شرکت کنندگان حداکثر می توانند 25% زمان برگزاری هر یک از سرفصل های آموزشی اعلام شده را حضور نداشته باشند.در غصر اینصورت مطابق مقررات سازمان در خصوص جبران حضور و میزان نمره قبولی لازم است اقدام گردد.

سایر شرائط:

• اعلام انصراف یا درخواست انتقال از دوره های آموزشی می بایست به صورت حضوری و براساس مقررات موسسه (مندرج در قرارداد ثبت نام) صورت پذیرد و عدم حضور در کلاس بدون درخواست کتبی انصراف،‌ملاک عمل نخواهد بود.
• در صورت تمایل به پرداخت شهریه به صورت اقساط، لازم است به صورت حضوری ثبت نام صورت پذیرد.در این صورت 60% شهریه به صورت نقد و مابقی طی یک چک به تاریخ یک ماه بعد از زمان ثبت نام دریافت خواهد گردید.

بازدید: 1017