ثبت نام دوره های مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس (IELTS)

تابستان ۱۴۰۱ (آموزش حضوری -آنلاین)

دپارتمان زبان های خارجی مجموعه دیباگران – نوید پارس از گروه آموزشی نوید برگزار کننده دوره های آموزشی آمادگی آزمون بین المللی آیلتس (IELTS) و دوره های آموزش زبان انگلیسی با محوریت مکالمه دوره های ترمیک زیر را برای فصل تابستان ۱۴۰۱ برگزار می نماید.

دوره های مکالمه زبان انگلیسی برای کلیه علاقمه مندان به فراگیری زبان انگلیسی به منظور ادامه تحصیل، مهاجرت و یا سفرهای تفریحی، کاری، علمی مفید خواهد بود. متقاضیان شرکت در آزمون های بین المللی آیلتس هم که نیازمند تقویت پایه دانش زبان انگلیسی خود هستند می توانند، علاوه بر دوره های آمادگی آیلتس در صورت نیاز، در این دوره ها شرکت نمایند.

 زبان آموزان فعلی موسسه ( زبان آموزان که در فصل زمستان ۱۴۰۰ یا بهار ۱۴۰۱ در دوره های مکالمه یا آمادگی آزمون آیلتس دیباگران – نوید پارس شرکت داشته اند)

این گروه از متقاضیان عزیز می توانند بر اساس نمودار سطوح آموزشی زبان انگلیسی، دوره بعدی خود را انتخاب و از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.


زبان آموزان جدید ( یا زبان آموزانی که در فصل های قبل از زمستان ۱۴۰۰ در دوره های مکالمه یا آمادگی آزمون آیلتس موسسه شرکت نموده اند.)

این دسته از متقاضیان محترم لازم است ابتدا در آزمون تعیین سطح و مشاوره شرکت نموده و پس از تعیین دوره مناسب با سطح دانش زبانی خود، در دوره ها ثبت نام نمایند. ثبت نام در آزمون تعیین سطح از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ و ثبت نام در دوره های آموزشی برای این عزیزان از ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ مقدور خواهد بود.

ثبت نام در آزمون تعیین سطح مکالمه (برگزاری مصاحبه به صورت حضوری)

ثبت نام در آزمون تعیین سطح آیلتس (برگزاری مصاحبه به صورت حضوری)

دوره های آمادگی آزمون بین المللی آیلتس (IELTS) تابستان ۱۴۰۱ (آموزش حضوری )

دوره های آمادگی آزمون بین المللی آیلتس (IELTS)

دوره های آمادگی آزمون بین المللی آیلتس (IELTS) در تابستان ۱۴۰۱ به صورت آموزش حضوری و دو جلسه در هفته (که هر جلسه دو ساعت آموزشی می باشد)، برگزار خواهد شد.

این دوره ها برای متقاضیان شرکت در آزمون های بین المللی آیلتس (IELTS) که بر اساس مصاحبه و مشاوره تعیین سطح از دانش زبانی پایه هر سطح برخوردار می باشند، توصیه می گردد.

در صورت تمایل، برنامه فصل تابستان ۱۴۰۱ دوره های آیلتس (IELTS)را از اینجا دانلود بفرمائید.

توجه : شرط شرکت در دوره های حضوری ارائه کارت واکسیناسیون دیجیتال مبنی بر تزریق سه دوز واکسن کرونا توسط متقاضی می باشد.

عنوان دوره دوره آنلاین
مبانی  IELTS لینک ثبت نام
آمادگی آزمون آیلتس سطح Intermediate لینک ثبت نام
آمادگی آزمون آیلتس سطح Upper Intermediate لینک ثبت نام
آمادگی آزمون آیلتس سطح Advanced لینک ثبت نام

تاریخ شروع

دوره های مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی آزمون بین المللی آیلتس (IELTS)

در تابستان ۱۴۰۱

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، تاریخ شروع دوره های مکالمه زبان انگلیسی و دوره های آمادگی آیلتس در تابستان ۱۴۰۱ به صورت جدول زیر خواهد بود. چنانچه به هر دلیل تغییری در تاریخ شروع دوره ای رخ دهد، موضوع به اطلاع ثبت نام کنندگان در دوره خواهد رسید.

روز برگزاری تاریخ شروع
شنبه – چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۵
یک شنبه – سه شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
دوشنبه – پنج شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۶